2 hour private lesson in your home (cost per person)

2 hour private lesson in your home (cost per person)

250.00
3 hour group class in your home (cost per person)

3 hour group class in your home (cost per person)

200.00
3 hour group class at my studio in Hyannis, January 26th, 1-4pm (cost per person, 6 person max)

3 hour group class at my studio in Hyannis, January 26th, 1-4pm (cost per person, 6 person max)

150.00